автограф
Введено в експлуатацію: 3 квартал 2019
Неперевершений краєвид на парк «Перемога», світлі та вдало продумані квартири, стильні вхідні групи та неперевершений сервіс. Життя тут сповнене найкращих емоцій, а вдала локація дозволяє з одно боку насолоджуватися природою, а з іншого – не втрачати ритму столиці.
Автограф – довершений житловий комплекс на лівому березі Києва з приголомшливим видом із вікна
Переваги
комплексу
Вдале розташування житлового комплексу
Найякісніші матеріали, автономне опалення і ваша безпека
детальніше
Доступ на територію відкрито лише для мешканців, їхніх гостей та співробітників обслуговуючої компанії. А відеонагляд по периметру ...
Найякісніші матеріали, автономне опалення і ваша безпека
детальніше
У безпосередній близькості із ним знаходяться каток, мотузковий парк, Океанаріум, Ляльковий театр, дитяча та доросла лікарні, пологовий будинок ...
Вдале розташування житлового комплексу
Вдале розташування житлового комплексу

У безпосередній близькості із ним знаходяться каток, мотузковий парк, Океанаріум, Ляльковий театр, дитяча та доросла лікарні, пологовий будинок, 8 дитячих садків та 6 шкіл, супермаркети, кафе, ресторани і торгові центри. Дістатися до метро «Дарниця» можна пішки за 15 хвилин.

Найякісніші матеріали, автономне опалення і ваша безпека

Доступ на територію відкрито лише для мешканців, їхніх гостей та співробітників обслуговуючої компанії. А відеонагляд по периметру та постійна присутність охорони у комплексі дозволяє не хвилюватися про дітей, що знаходяться на спеціально облаштованому дитячому майданчику у дворі.

Характеристики
комплексу
III квартал 2019
Введено в експлуатацію
Комфорт клас
Наземний, підземний та гостьовий паркінг
Автономне опалення
Цегляні стіни
Автономна котельня розташована поруч із будинком і обладнана енергоефективними котлами – це гарантує регулярне та безперебійне забезпечення теплом і гарячою водою усіх мешканців ЖК.
Натуральний матеріал, міцний та стійкий до несприятливих погодних умов. Має гарну паропроникність: стіни будуть «дихати» і не покриються грибком. А звуковідбивна здатність цегли забезпечить відмінну шумоізоляцію.
Продумані планування, просторі світлі квартири, доглянута прибудинкова територія з власним сервісом та локація поряд з розвиненою інфраструктурою.
Повний комфорт для вас та ваших друзів за будь-яких обставин.
Замовити консультацію
Галерея
комплексу
МИ НА ЗВ’ЯЗКУ
м. Київ, вул. Жмаченка, 28
Альона Насіковська