Соборний
Введено в експлуатацію: 2 квартал 2020
Довершена архітектура, стильна вхідна група, практичні та продумані планування. Усе це вигідно виділяє проєкт серед інших новобудов у Броварах. Невисока забудова та стильна архітектура зробили цей будинок дійсно неповторним, а можливість проживання у ньому – ексклюзивним привілеєм.
Соборний – елітний житловий комплекс, що знаходиться у передмісті Києва
Будівництво ЖК «Соборний» здійснювалося за найновішими технологіями
Цегляні стіни, утеплення мінеральною ватою, найякісніші віконні профілі, продумані до дрібниць планування, та максимальний рівень безпеки – усе, щоб життя у цьому житловому комплексі було максимально комфортним і, як наслідок, щасливим.
Характеристики
комплексу
IV квартал 2011
Введено в експлуатацію
Бізнес клас
Наземний паркінг
Централізоване опалення
Цегляні стіни
Інноваційні євро-радіатори забезпечать ідеальну температуру у квартирі навіть у найсуворіші морози. А теплоізоляція фасаду мінеральною ватою гарантує енергоощадження.
Натуральний матеріал, міцний та стійкий до несприятливих погодних умов. Має гарну паропроникність: стіни будуть «дихати» і не покриються грибком. А звуковідбивна здатність цегли забезпечить відмінну шумоізоляцію.
Преміальний дизайнерський стиль та матеріали бездоганної якості. Індивідуально спроєктовані простори кожної квартири, високі стелі та функціональні планування, локація поруч з інфраструктурою і транспортними артеріями.
Забудьте про години, витрачені на пошук паркомісця. Зручні машиномісця розташовані на території житлового комплексу так, щоб не заважати для його мешканців.
Замовити консультацію
Галерея
комплексу
МИ НА ЗВ’ЯЗКУ
м. Київ, вул. Жмаченка, 28
Альона Насіковська