актуальні
ПРОєкти
Miracle Residence
Досконале поєднання природи, необмеженого простору і прогресивних архітектурних рішень — те, чим відрізняється заміський комплекс Miracle Residence в елітному поселенні Козин. Котедж серед соснового лісу стане вашим власним островом свободи і спокою, куди захочеться повертатися щодня.

Вартість:
Готовність:
індивідуально
від $4 500/м2
Київська область, смт. Козин
Park Lake City TERRA
TERRA передбачає будівництво двох кварталів таунхаусів у межах глобального заміського комплексу Park Lake City. Проектуючи TERRA, ми зосередили увагу на високому рівні приватності – таунхауси не будуть схожими між собою, а у центрі кварталу буде зелений парк для прогулянок.
Вартість:
Готовність:
3 кв. 2023 року
від $282 834
Київська область, с. Підгірці
OLEGIVSKIY
OLEGIVSKIY – клубний будинок бізнес-класу в історичному центрі Києва. Це зразок архітектури нового Подолу, ідеально інтегрований у матерію міста, живий, вишуканий, продуманий до дрібниць.
Вартість:
Готовність:
1 кв. 2024 року
від $97 997
Київ, Україна
Метрополіс
Близькість до Голосіївського лісу, власний парк, транспортна розв'язка поруч разом з пішою доступністю до двох станцій метро дарують мешканцям комплексу можливість щодня насолоджуватись природою та одночасно жити у ритмі сучасного мегаполісу.
Вартість:
Готовність:
1 кв. 2023 року
від $57 681
Київ, Україна
А136
Надсучасна концепція елегантності, витончений стиль та власна філософія розкішного життя — те, чим відрізняється хмарочос А136 Highlight Tower, який розташований у самому серці столиці. Квартира у динамічному діловому центрі стане найкращим домом для успішних та сучасних людей.
Вартість:
Готовність:
2 кв. 2023 року
від $175 190
Київ, Україна
Park Lake City VITA
Головний квартал заміського комплексу бізнес-класу Park Lake City, який має найвищу готовність: в експлуатацію введені перші чотири будинки першої черги. Вже будується друга черга. Будівництво VITA було розпочато у 2018 році; він є першим і основним районом міні-міста Park Lake City.
Вартість:
Готовність:
4 кв. 2023 року
від $87 357
Київська область, с. Підгірці
Lucky Land
Житловий комплекс з сучасною архітектурою, який вирізняється унікальною локацією: з одного боку Lucky Land оточує 100 га хвойного лісу з найкращими показниками якості повітря, а з іншого – найбільший мегамолл в Україні Lavina Mall з бутіками, гіпермаркетами та улюбленими ресторанами.
Вартість:
Готовність:
4 кв. 2022 року
від $50 698
Київ, Україна
Новий Автограф
Сучасний житловий комплекс комфорт-класу на лівому березі Києва з елегантною архітектурою та лаконічним екстер'єром. Комплекс розташований за одну хвилину пішки від велетенського парку «Перемога» на 60 га, що вигідно виділяє його з поміж аналогів у своєму сегменті.
Вартість:
Готовність:
4 кв. 2022 року
від $74 088
Київ, Україна
реалізовані
ПРОєкти
МИ НА ЗВ’ЯЗКУ
м. Київ, вул. Жмаченка, 28
Альона Насіковська