а52
Введено в експлуатацію: 2 квартал 2020
Реалізований проєкт від групи компаній DIM, що уже радує своїх мешканців сучасним виглядом, вдалою локацією, на вулиці Січових Стрільців, довершеними плануваннями та неймовірним сервісом як у 5-зірковому готелі.
А52 – житловий комплекс бізнес-класу, що знаходиться просто у серці столиці
Переваги
комплексу
Ідеальна локація
Технологічність, енергоефективність та екологічність
детальніше
Ми подбали не лише про зовнішню привабливість. Вентильована фасадна система, утеплена товстим шаром мінеральної вати ...
Технологічність, енергоефективність та екологічність
детальніше
Історичний та діловий центр Києва, до Хрещатика 15 хвилин, 130 м від Свято-Покровського монастиря. Усі переваги життя столиці поруч ...
Ідеальна локація
Ідеальна локація

Історичний та діловий центр Києва, до Хрещатика 15 хвилин, 130 м від Свято-Покровського монастиря. Усі переваги життя столиці поруч: зручна транспортна комунікація і розвинена комерційна інфраструктура.


Поруч навчальні заклади, медичні установи, культурні пам'ятки та розважальні місця.

Технологічність, енергоефективність та екологічність

Ми подбали не лише про зовнішню привабливість. Вентильована фасадна система, утеплена товстим шаром мінеральної вати, якісний віконний профіль з 2-камерними склопакетами забезпечують посилену теплоізоляцію і підтримують комфортний мікроклімат в будинку протягом усього року.

Характеристики
комплексу
II квартал 2020
Введено в експлуатацію
Бізнес клас
Підземний паркінг
Централізоване опалення
Цегляні стіни
Інноваційні євро-радіатори забезпечать ідеальну температуру у квартирі навіть у найсуворіші морози. А теплоізоляція фасаду мінеральною ватою гарантує енергоощадження.
Натуральний матеріал, міцний та стійкий до несприятливих погодних умов. Має гарну паропроникність: стіни будуть «дихати» і не покриються грибком. А звуковідбивна здатність цегли забезпечить відмінну шумоізоляцію.
Преміальний дизайнерський стиль та матеріали бездоганної якості. Індивідуально спроєктовані простори кожної квартири, високі стелі та функціональні планування, локація поруч з інфраструктурою і транспортними артеріями.
Забудьте про години, витрачені на пошук паркомісця. Залишайте авто у надійному місці та одразу підіймайтесь до власної квартири на ліфті. Безпеку гарантує цілодобове відеоспостереження та охорона 24/7.
Замовити консультацію
Галерея
комплексу
МИ НА ЗВ’ЯЗКУ
м. Київ, вул. Жмаченка, 28
Альона Насіковська