фамільний
Введено в експлуатацію: 4 квартал 2016
Окрім вдалої локації, на вул. Черняхівського, його вирізняє також стильна архітектура та довершений дизайн вхідної групи. Концепція SMART, втілена у цьому комплексі повною мірою, передбачає використання лише екологічних сучасних матеріалів будівництва.
Фамільний – незвичайний та стильний житловий комплекс у Броварах
Переваги
комплексу
Ідеальна локація
Вдалі та продумані до дрібниць планування
детальніше
Тут можна знайти компактні однокімнатні квартири, просторі та світлі двокімнатні з кількома санвузлами та запланованими гардеробними ...
Вдалі та продумані до дрібниць планування
детальніше
Поряд із ним знаходяться найбільший у місті ТРЦ, кінотеатр, ковзанка та аквапарк, садочки, школи та приватні клініки. Зручна транспортна ...
Ідеальна локація
Ідеальна локація

Поряд із ним знаходяться найбільший у місті ТРЦ, кінотеатр, ковзанка та аквапарк, садочки, школи та приватні клініки. Зручна транспортна розв’язка, дозволяє швидко дістатися у будь-яку частину міста, а також без зайвих зусиль дістатися до Києва.А на авто, дорога до столиці займе не більше 15 хвилин.

Вдалі та продумані до дрібниць планування

Тут можна знайти компактні однокімнатні квартири, просторі та світлі двокімнатні з кількома санвузлами та запланованими гардеробними або великі трикімнатні, де знайдеться місце і дитячій, і кабінету, і кімнаті для гостей за потреби.

Характеристики
комплексу
IV квартал 2016
Введено в експлуатацію
Комфорт клас
Наземний паркінг
Централізоване опалення
Цегляні стіни
Інноваційні євро-радіатори забезпечать ідеальну температуру у квартирі навіть у найсуворіші морози. А теплоізоляція фасаду мінеральною ватою гарантує енергоощадження.
Натуральний матеріал, міцний та стійкий до несприятливих погодних умов. Має гарну паропроникність: стіни будуть «дихати» і не покриються грибком. А звуковідбивна здатність цегли забезпечить відмінну шумоізоляцію.
Продумані планування, просторі світлі квартири, доглянута прибудинкова територія з власним сервісом та локація поряд з розвиненою інфраструктурою.
Забудьте про години, витрачені на пошук паркомісця. Зручні машиномісця розташовані на території житлового комплексу так, щоб не заважати для його мешканців.
Замовити консультацію
Галерея
комплексу
МИ НА ЗВ’ЯЗКУ
м. Київ, вул. Жмаченка, 28
Альона Насіковська